Tenisas vaikams

Nors tenisas yra žaidimas, kurį gali žaisti visi, neribojant amžiaus, tačiau būtent nuo amžiaus priklauso treniruočių pobūdis. Mūsų klubas, atsižvegdamas į klientų poreikius, organizuoja teniso treniruotes vaikams nuo ketverių iki septyniolikos metų.

Sudaromos trys grupės pagal amžiaus tarpsnius: 4-7 metų vaikams, 8-12 metų paaugliams ir 13-17 metų jaunuoliams. Kiekvieno amžiaus tarpsnio treniruotės orientuotos į specifinius gebėjimus. Treniruotės vyksta 2 – 6 kartus per savaitę. 

 

Pirmoji grupė  (4-7 metų)

Pirmosios grupės vaikai (4-7 metų) yra mokomi žaidimo taisyklių ir technikos, lavinama ištvermė ir koordinacija. Treniruotėse vaikai tvirtėja tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Svarbiausia, kad vaikams patinka žaisti tenisą, jie daug juda, kiekvieną kartą turi greitai reaguoti, keisti bėgimo kryptį, tinkamai smūgiuoti, numatyti priešininko veiksmus ir pasiruošti juos atremti. Dėl tokio intensyvaus judėjimo teniso treniruotės turi įtakos vaikų vystymuisi, jų sveikatai ir organizmo grūdinimui. Šios grupės vaikų teniso treniruočių programoje daug dėmesio skiriama įgūdžių, reikalingų žaidimui, formavimui ir tobulėjimui.

Antroji grupė (8- 12 metų)

Antrosios grupės (8- 12 metų) paauglių treniruočių programoje taip pat numatytas žaidimo technikos lavinimas, tačiau pagrindinis dėmesys skiriamas judėjimui, balansui ir koordinacijai. Šalia techninių įgūdžių formavimo po truputį pradedama mokyti ir žaidimo taktikos. Mokoma žaidimo strategijų, kada pagal tam tikrus manevrus galima numatyti žaidimo partnerio/priešininko veiksmus ir pasiruošti juos priimti. Be abejo, ugdoma ir ištvermė, būtinas ir fizinis pasirengimas. Siekiant išvengti trauma pries treniruotę yra privalomas atitinkamas apšilimas. Taiga, šios grupės vaikai mokomi ne tik technikos dalykų, bet ir supažindinami su žaidimo taktika ir strategija.

Trečioji grupė (13- 17 metų)

Trečiosios grupės (13-17 metų) jaunimas teniso treniruotėse be fizinio pasirengimo ir žaidimo technikos tobulinimo yra ruošiami taikyti skirtingas žaidimo taktikas. Visas dėmesys yra koncentruojamas į žaidimo taktikos galimybes. Žaidžiantysis mokomas atskirti partnerio/priešininko pasirinktą žaidimo taktiką ir numatyti visus galimus veiksmus, nepažeidžiant žaidimo taisyklių. Mokoma vertinti žaidimo situaciją ir greitai priimti atitinkamus situacijai sprendimus. Neužtenka tik numatyti taktinius manevrus, reikia ir pačiam gebėti pasirinkti tuo metu geriausią taktiką.

Teniso kainos

Treniruočių grafikas lankstus, galima organizuoti treniruotes Jums palankiu laiku -  darbo dienomis bei savaitgaliais. Rinkitės mūsų teniso kortus - TENISAS VILNIUJE.

* Yra galimybė įsigyti dovanų kuponus.

Pastabos:

Teniso aikstelėje sportuojama tik su teniso batais, su gatvės avalyne žaidėjai nebus įleidžiami į kortą.

Rezervavus laiką bet neatvykus, mokestį už korto nuomą reikės sumokėti. Išimtis, kai rezervuotu laiku lyja lietus.

Žaidėjo kaina

Darbo dienomis

7:00 – 17:00             14 EUR

17:00 – 24:00           16 EUR

Savaitgaliais

8:00 – 24:00             12 EUR

Galima teigti, kad tenisas yra tinkamas žaidimas skirtingo amžiaus vaikams. Perpratus teniso taisykles, treniruotės tampa ne tik laisvalaikio užsiėmimu, bet ir puikia pramoga. Pastovus ir gana intensyvus treniruočių grafikas moko laiko planavimo, ugdo ištvermę ir valią, reikalauja pastangų ir fizinio pasirengimo. Tačiau išmokus žaidimo technikos ir išlavinus savo gebėjimus, pritaikant įvairias strategijas, žaidimas tampa mielu sportiniu užsiėmimu. Be to, dar ir fiziškai tvirtėja kūnas bei yra stiprinama sveikata.

Susisiekite su mumis

Turite klausimų? Parašykite arba paskambinkite mums! Atsakysime į visus iškilusius klausimus.

+370 698 17581

Tel. numeris

info@tenisasvilniuje.lt

El. paštas

Padekaniškių g. 30, Vilnius

Adresas