Teniso treniruotės

Treniruočių tikslas – išmokti žaisti tenisą ir mėgautis žaidimu. Turbūt ne veltui tenisas tituluojamas elitine sporto šaka, kurią renkasi aktyvūs, įdomūs ir protingi žmonės.

Pradedantiesiems

Pradedančiųjų grupei rekomenduojame treniruotis 2-3 kartus per savaitę ir pirmąjį mėnesį naudotis mūsų klubo raketėmis. Jei žaidimas jums tinka ir patinka, nusprendžiate toliau nuosekliai treniruotis, rekomenduojame jums tinkančias raketes įsigyti patiems.  Nors tenisas yra vadinamas viena iš saugiausių sporto šakų, nes yra maža traumų tikimybė, tačiau saugoti savo sveikatą būtina. Pasirinkę žaisti tenisą iš pradžių turite nemažai investuoti, nes be žaidimui reikalingų priemonių, turite įsigyti ir tinkamą avalynę bei aprangą. Ypač svarbi avalynė, nes tenisas – judrus žaidimas. Būtina rinktis tokius sportinius batelius, kurie apsaugotų nuo kojos patempimo ar čiurnos pasukimo. Nors lyginant su kitomis kontaktinėmis sporto šakomis, tenisas iš tiesų yra gana saugus žaidimas. Žaidžiant tenisą dirba visas kūnas – kojos, rankos, pečiai, nugara. Svarbiausia, kad nėra apkraunama tik kuri nors viena raumenų grupė. Žaidimas reikalauja nuolatinio judėjimo – bėgiojimo nuolat keičiant bėgimo kryptį, pritūpimų, pasilenkimų, pašokimų, smūgiavimo į kamuoliuką ir kitų aktyvių judesių.  Šis žaidimas lavina koordinaciją, laikyseną, reakciją, grūdina valią ir ištvermę. Be to, stiprina ne tik raumenis, bet ir kaulus. Kadangi žaidžiama gana didelėje aplinkoje, reikia daug ir intensyviai judėti. Būtent dėl to dažnai teniso treniruotes renkasi norintys šiek tiek sulieknėti žmonės.

Pažengusiems

Pažengusiems ir sportininkams skirtos treniruotės yra intensyvesnės, didesnio fizinio krūvio. Treniruotės pobūdį ir krūvio dydį galima rinktis patiems, atsižvelgiant į sau keliamus  tikslus ir sveikatos būklę. Svarbu, kad teniso treniruotes gali lankyti bet kurios amžiaus grupės žmonės: tiek mažametis vaikas nuo ketverių metų, tiek ir garbaus amžiaus senjoras. Pagal savo fizinį pajėgumą ir galimybes galima rinktis žaidimo pobūdį – žaidžiant dviese arba keturiese. Vyresnio amžiaus žmonės paprastai renkasi žaidimą keturiese, nes tuomet reikia mažiau bėgioti, žaidžiama ramiau ir stabiliau.

Teniso kainos

Treniruočių grafikas lankstus, galima organizuoti treniruotes Jums palankiu laiku -  darbo dienomis bei savaitgaliais. Rinkitės mūsų teniso kortus - TENISAS VILNIUJE.

* Yra galimybė įsigyti dovanų kuponus.

Pastabos:

Teniso aikstelėje sportuojama tik su teniso batais, su gatvės avalyne žaidėjai nebus įleidžiami į kortą.

Rezervavus laiką bet neatvykus, mokestį už korto nuomą reikės sumokėti. Išimtis, kai rezervuotu laiku lyja lietus.

Žaidėjo kaina

Darbo dienomis

7:00 – 17:00             14 EUR

17:00 – 24:00           16 EUR

Savaitgaliais

8:00 – 24:00             12 EUR

Jei nusprendžiate sportuoti ir pasirenkate tenisą, tai iš pradžių reikia pasiruošti didesnėms investicijoms: žaidimui reikalingoms priemonėms (raketė ir kamuoliukas) bei patogiai aprangai ir avalynei. Žinoma, svarbu susirasti patikimą partnerį, kuris sąžiningailankytų treniruotes. Taip pat kainuoja ir salės nuoma bei profesionalaus trenerio paslaugos. Tačiau išmokus žaisti ir perpratus ne tik žaidimo techniką, bet ir taktiką, tenisas tampa prasmingu laisvalaikio užsiėmimu, kuomet galima atsipalaiduoti nuo dienos rūpesčių ir tiesiog mėgautis žaidimu. 

Susisiekite su mumis

Turite klausimų? Parašykite arba paskambinkite mums! Atsakysime į visus iškilusius klausimus.

+370 698 17581

Tel. numeris

info@tenisasvilniuje.lt

El. paštas

Padekaniškių g. 30, Vilnius

Adresas